Specifications
| Series | DS7 |
|---|---|
| Input Voltage (Uin) | 380-480 VAC |
| Horsepower | 40 HP |
| Amperage | 70 Amps |
| Frequency (f) | 50/60 Hz |
| Height | 220 mm / 8.7 in |
| Width | 120 mm / 4.7 in |
| Depth | 200 mm / 7.9 in |
Documents
Related Products
DS7-34DSX024N0-D
$1,089.77
MSRP:
$1,333.74