Specifications
| Series | DS7 |
|---|---|
| Input Voltage (Uin) | 200-480 VAC |
| Horsepower | 15 HP |
| Amperage | 24 Amps |
| Frequency (f) | 50/60 Hz |
| Height | 130 mm / 5.1 in |
| Width | 60 mm / 2.4 in |
| Depth | 140 mm / 5.5 in |
Documents
Related Products
DS7-34DSX024N0-D
$1,089.77
MSRP:
$1,333.74