CWSC10120GNK
Unpainted Galvanized Steel Straight Section Wireway with Screw Cover and no Knockouts
Representative image shown
Product Condition: New
SKU:
CWSC10120GNK
UPC:
Weight:
56.00 LBS
Width:
10.00 in
Height:
10.00 in
Depth:
120.00 in
Dimensions:
10in x 10in x 120in