1418WD30
Freestanding enclosure with continuous hinge door and handle
Representative image shown
Product Condition: New
SKU:
1418WD30
UPC:
Weight:
380.00 LBS
Dimensions:
72in x 24in x 30in
Enclosure Type:
Free Standing
Construction
Finish
Standards
UL 508A Type 12CSA Type 12Complies withNEMA Type 12IEC 60529, IP54
Warranty Information
Related Products
HN4FS723024SS
72in x 30in x 24in