LT4400TA
4P TERM MAG ADJ TRIP 400A-315A UNPROTECTED NEUTRAL ON LEFT
Representative image shown
Product Condition: New
SKU:
LT4400TA
Weight:
10.00 LBS
Related Products
LT4500TA | Eaton 4P TERM MAG ADJ TRIP 500A-400A UNPROTECTED NEUTRAL ON LEFT
LT4500TA
4P TERM MAG ADJ TRIP 500A-400A UNPROTECTED NEUTRAL ON LEFT
LT4630TA | Eaton 4P TERM MAG ADJ TRIP 630A-500A UNPROTECTED NEUTRAL ON LEFT
LT4630TA
4P TERM MAG ADJ TRIP 630A-500A UNPROTECTED NEUTRAL ON LEFT