KDC4400F
TYPE KDC BREAKER FRAME ONLY 4P 400A 600VAC MAX 65KAIC @ 600V
Representative image shown
Product Condition: New
SKU:
KDC4400F
Weight:
10.00 LBS
Related Products
KDC2400F | Eaton TYPE KDC BREAKER FRAME ONLY 2P 400A 600VAC MAX 65KAIC @ 600V
KDC2400F
TYPE KDC BREAKER FRAME ONLY 2P 400A 600VAC MAX 65KAIC @ 600V
KDC3400F | Eaton TYPE KDC BREAKER FRAME ONLY 3P 400A 600VAC MAX 65KAIC @ 600V
KDC3400F
TYPE KDC BREAKER FRAME ONLY 3P 400A 600VAC MAX 65KAIC @ 600V