HJD3175V
HJD BREAKER COMPLETE 3P 175A 600VAC MAX 65KAIC @ 480V
Representative image shown
Product Condition: New
SKU:
HJD3175V
Weight:
27.00 LBS
Related Products
HJD3175 | Eaton HJD BREAKER COMPLETE 3P 175A 600VAC MAX 65KAIC @ 480V
HJD3175
HJD3070 | Eaton HJD BREAKER COMPLETE 3P 70A 600VAC MAX 65KAIC @ 480V
HJD3070
HJD BREAKER COMPLETE 3P 70A 600VAC MAX 65KAIC @ 480V
HJD3250 | Eaton HJD BREAKER COMPLETE 3P 250A 600VAC MAX 65KAIC @ 480V
HJD BREAKER COMPLETE 3P 250A 600VAC MAX 65KAIC @ 480V